Pastatas – administracinės paskirties, A.Juozapavičiaus pr. 11D, Kaunas

Ž.Šančiuose, A.Juozapavičiaus prospekte,  naujai išvystytam „Juozapavičiaus 13“ kvartale, nuomojamas administracinės paskrities pastatas Nr. 11D. Pastato rekonstrukcijos metai – 2018 m., pastato statybos metai – 1917 m. Pastatas yra saugomas KPD, todėl atliekant jo rekonstravimo projektą ir pačią rekonstrukciją, buvo išpildyti visi KPD iškelti aukšti reikalavimai, kurie taikomi tokio lygio pastatų saugojimui.

Pastatas yra 4-ių aukštų, su rūsio patalpomis, ir gali būti pritaikomas įvairiai veiklai. Pastate įrengta moderni rekuperacinė oro vėdinimo/vėsinimo sistema, šildymas pastate grindininis, reguliuojamas, įrengta atskira katilinė. Pastatas nuomuojamas kartu su jam priskirtu 9307 kv.m. žemės sklypu, kuriame įrengta 200 parkavimo vietų aikštelė. Pastatui priskirta sporto erdvė – aktyviam laisvalaikiui.

„Juozapavičiaus 13“ kvartalas yra pripažintas geriausiu daugiafunkciniu  kvartalu 2017 m., jame yra viskas ko reikia patogiam gyvenimui – gyvenamos, komercinės, paslaugų ir prekybos patalpos, žalia ir sporto erdvės, pritaikytos poilsiui ir aktyviam laisvalaikiui, veikia mokykla ir darželis.

Kontaktinis telefonas: +370 657 51 111
Kontaktinis el. paštas: info@optina.lt

Adresas

A.Juozapavičiaus pr. 11D, Kaunas

Paskirtis

Administracinė

Bendras plotas

3919 m2

Išnuomotas plotas

3919 m2

Laisvas plotas

0 m2