„Intakas“ – daugiafunkcinis projektas. Jonavos g. 43C, Kaunas.

“Intakas” – daugiafunkcinis projektas kairiajame Neries upės krante.

Tai teritorijos Jonavos g. 43c, Kaune, urbanistinės ir architektūrinės idėjos vykusio konkurso nugalėtojas. Konkurse dalyvavo septyni kviestiniai architektų biurai.

Konkurso nugalėtojas ir “Intakas” projekto autorius –  UAB ARCHITEKTŲ BIURAS G. NATKEVIČIUS IR PARTNERIAI, su architektų komanda: Dominykas Kalmatavičius, Kristina Šinkaruk, Ronaldas Pučka, Tadas Jokubauskas, Gintautas Natkevičius.

Kairiajame Neries upės krante palei Jonavos gatvę 1,6 ha plote numatyta suprojektuoti daugiafunkcinį administracinės, komercinės ir gyvenamosios paskirties kvartalą. Konkurso sprendiniais siekiama sukurti infrastruktūrą, tinkamą kvartalo gyventojams ir visuomenei naudotis pakrante. Tikimąsi, kad sėkmingas teritorijos prie vandens urbanizavimas bus pirmas žingsnis, atveriantis miestiečiams Neries upę šioje Jonavos gatvės dalyje bei Kauno, kaip upių miesto idėjos realizacija. Būsimo kvartalo plėtra turėtų tapti galingu postūmiu šios vaizdingos, bet negyvos miesto dalies konversijai ir Neries pakrančių „įjungimui“ į vientisą viešųjų erdvių struktūrą.

Adresas

Jonavos g. 43C, Kaunas

Paskirtis

Komercinės