Apie mus

Daugiau nei 20 metų esame nekilnojamojo turto srityje. Komercinių, sandėliavimo, gamybos, biuro patalpų nuoma ir pardavimas, įvairios paskirties nekilnojamo turto objektų pirkimas ir pardavimas bei investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymas yra mūsų pagrindinė veikla. Kiekvienas mūsų Klientas ir nekilnojamo turto objektas mums yra ypatingas, todėl dirbdami su jais ieškome pačio geriausio ir priimtiniausio visiems sprendimo, ko pasekoje gimsta originalūs NT sprendimai.

Nekilnojamo turto
nuomos paslaugos

Kiekvienam savo klientui padedame išsirinkti veiklos pobūdį atitinkančias patalpas. Kruopščiai įvertiname nuomininkų poreikius, specifiką, todėl pasiūlome tinkamiausias nuomojamas administracines, gamybines ar sandėliavimo patalpas. Visi objektai yra strategiškai patogioje lokacijoje.

Prekyba
nekilnojamu turtu

Parduodame ir perkame įvairios paskirties nekilnojamąjį turtą geriausiomis sąlygomis. Ieškantiems žemės sklypo ir/ar patalpų, pasiūlome atrinktus variantus, tenkinačius kliento įvardintas sąlygas bei poreikius.

Nekilnojamo turto
projektų vystymas

Pasitelkdami savo komados ir partnerių įgudžius, kuriame įvairius, rinkoje paklausius nekilnojamojojo turto objektus. Taip pat rengiame investicinius, techninius projektus, orientuotus į gamybinę ir sandėliavimo veiklas. Įgyvendiname ir rekonstrukcijas, prikeliant istorinius pastatus naujam gyvenimui.

Patirtis, kokybė ir profesionalus požiūris į vykdomą veiklą, užtikrina sėkmingą numatytų tikslų įgyvendinimą bei kolegialius santykius su esamais ir būsimais klientais.

23

Metai
patirties

12

Nuomojamų
objektų

24000 m2

Nuomojamo
ploto

„OPTINA“ – tai vardas, nuo kurio prasideda įvairūs nekilnojamo turto projektai.

Džiaugiamės savo klientams kurdami pridėtinę vertę nekilnojamo turto srityje.

 

Esame nariai: