Pastatas – darželis, pritaikomas įvairiai veiklai, A. Juozapavičiaus pr. 13A, Kaunas

Ž.Šančiuose, A.Juozapavičiaus prospekte,  naujai išvystytam „Juozapavičiaus 13“ kvartale, nuomojamas administracinės paskrities pastatas Nr. 13A, kuriame šiuo metu veikia vaikų darželis. Pastato statybos metai – 2017 m. liepos mėn., pastatas statytas saugomoje KPD teritorijoje, kurio techninio projekto sprendiniai išpildė aukštus KPD teriritorijoms keliamus reikalavimus.

Pastatas yra 2-jų aukštų, su rūsio patalpomis, ir gali būti pritaikomas įvairiai veiklai. Pastate įrengta moderni rekuperacinė oro vėdinimo/vėsinimo sistema, šildymas pastate grindininis, reguliuojamas, įrengta atskira katilinė. Pastatas nuomuojamas kartu su jam priskirtu 2334 kv.m. žemės sklypu, kuriame įrengta žalia erdvė – poilsiui, sporto erdvė – aktyviam laisvalaikiui ir yra galimybė įsirengti papildomų parkavimo vietų. Pastato teritorija aptverta, įrengta moderni vartų atidarymo sistema.

„Juozapavičiaus 13“ kvartalas yra pripažintas geriausiu daugiafunkciniu  kvartalu 2017 m., jame yra viskas ko reikia patogiam gyvenimui – gyvenamos, komercinės, paslaugų ir prekybos patalpos, žalia ir sporto erdvės, pritaikytos poilsiui ir aktyviam laisvalaikiui, veikia mokykla ir darželis.

Kontaktinis telefonas: +370 657 51 111
Kontaktinis el. paštas: info@optina.lt

 

Adresas

A. Juozapavičiaus pr. 13A, Kaunas

Paskirtis

Administracinė

Bendras plotas

788.55 m2

Išnuomotas plotas

788.55 m2

Laisvas plotas

0 m2